KRBY NA BIOLÍH, BEZ KOMÍNŮ

Krby bez komínů

Hned v úvodu bychom si měli vysvětlit, jak na nás vlastně působí krby. Krb, otevřený oheň, plápolající oheň na nás působí velice pozitivně. V současné době je možnost si krb před topnou sezonou zajistit doslova na poslední chvíli. Je zde i alternativa, když člověk nechce vynášet popel a nemá kde uskladňovat dřevo? Ano, jsou různé umělé krby, například DVD s plápolajícím ohněm, nebo je možné si pořídit místo krbu  akvárium. Dále existuje krb plynový, ale působí jako zapnutý plynový sporák.

Řadit podle 
Výrobce 

LUXUSNÍ   KRB BEZ  KOMÍNU  NA BIOLÍH    
BIOKRB, KRB BEZ KOMÍNU NA BIOLÍH -NEW YORK černá/stříbrná
běžná cena 6 690 Kč

naše cena 3 780 KčParametry krbu:   název krbu - YORKTON ERIC
BIOKRB, KRB BEZ KOMÍNU NA BIOLÍH -YORKTON- ERIC
běžná cena 5 620 Kč

naše cena 990 Kč  KRB BEZ  KOMÍNU  NA BIOLÍH POLYRATANOVÝ RÁM
BIOKRB, KRB BEZ KOMÍNU NA BIOLÍH MARGRIET hnědý POLYRATANOVÝ
běžná cena 5 130 Kč

naše cena 2 200 KčREDUKČNÍ KROUŽKY pro BIO KRBY     Nabízíme
KLAPKA REDUKČNÍ KROUŽEK pro BIOKRBY
běžná cena 1 290 Kč

naše cena 290 KčLUXUSNÍ   KRB BEZ  KOMÍNU  NA BIOLÍH        
KRB BEZ KOMÍNU NA BIOLÍH -FLAME III- BÍLÝ MK023-01
běžná cena 7 190 Kč

naše cena 1 210 KčLUXUSNÍ MODERNÍ KRBOVÉ NÁŘADÍ model OCEAN  
KRBOVÉ NÁŘADÍ model OCEAN
běžná cena 1 690 Kč

naše cena 510 KčLUXUSNÍ MODERNÍ KRBOVÉ NÁŘADÍ model TISSUE    
běžná cena 610 Kč

naše cena 410 Kč


Krby bez komínů, popela, dřeva, elektřiny a krby na bolíh?

Krb v bytovce nebo v paneláku? Není to divné! Komín nikde , dřevo nikde, zásuvka na elekřinu nikde a krb? ANO, jde to !!! Topíte lihem , ať už v gelové nebo tekuté podobě . Výkon krbů je cca 4,5 kW, spotřeba je cca 2 litry lihu za 7 hodin. Koupíte, rozbalíte, umístíte dekorační kamínky či keramické dřevo, zapálíte, pozvete návštěvu a chlubíte se. Předběžné investice žádné, vysoký efekt pro domácí pohodu a přátele. Některé tradice se vyplatí držet.

 

Alternativa - Krby na biolíh

 

Existuje ale milá alternativa, to je krb na biolíh. Má své výhody, nepotřebujete žádný přívod, tedy ani proudu ani plynu. Mohou být pevně instalovány, ale mohou být i mobilní.

Krb musí být samozřejmě funkční, ale musí také odrážet Vaši osobnost a smysl pro estetiku. Vizuální potěšení z krbu s harmonicky začleněnými tvary do dekorace vašeho interiéru znásobuje pohodlí poskytované teplem zářícího plamene, to vše budou pro Vás nezapomenutelné chvíle štěstí. První dojem je vždy nejlepší. Pokud jste dnes navštívili naši nabídku věnovanou krbům, pak neváhejte, kontaktujte nás a ptejte se na další možnosti provedení a parametry dalších krbů.

YTJlNWE1