Ovlhčovače, vyoušeče vzduchu a zdiva

Odvlhčovače vzduchu vás zbaví nepříjemné vlhkosti

Věděli jste, že vlhkost ve vašem bytě může způsobit celou řadu zdravotních komplikací? Stejně tak ale může způsobit plísně na stěnách, či dokonce odpadání zdiva. Nenechte to proto zajít tak daleko a pořiďte si kvalitní odvlhčovač.

Kvalitní odvlhčovač vzduchu vyniká vysokým výkonem

Zvolte model ideální právě pro vaše potřeby a již nikdy nebudete mít starosti s nepříjemnou vlhkostí. Ta může mít sice mnoho příčin, například neočekávané zatečení vody do objektu, ale právě tento výrobek je tím, díky kterému se jí dokonale zbavíte.

Každý elektrický odvlhčovač vzduchu vyniká jednoduchým použitím

Rozhodně se nemusíte obávat složitého uvedení do provozu. Stačí pouze zapojit do zásuvky a zapnout, a rázem vás odvlhčovač skvěle zbaví vlhkost. Tak neváhejte a vyberte si model přesně pro vás, který vás všech problémů s vlhkostí dokonale zbaví.

Řadit podle 
Výrobce 

Vysoušeč zdiva Odvlhčovač vzduchu Stahlmann LE -
Odvlhčovač - Vysoušeč Stahlmann LE-30

naše cena 12 850 Kč


Vysoušeče vzduchu a zdiva jsou vhodné i do náročných podmínek

I pokud je vlhkost ve stěnách sebevětší, s našimi výrobky nebudete mít problém s jejím odstraněním. A díky jejich vysokému výkonu to bude v nejkratším možném čase, čímž eliminujete i další případné problémy, které by mohli vzniknout. I proto jsou námi prodávané typy vhodné i do průmyslových objektů.

Špičkový elektrický odvlhčovač zamezí i větším škodám

Některé z důvodů jsme si již nastínili. Jsou ale i další, jelikož voda ve zdivu může způsobit třeba i zmrznutí, praskliny a narušení statiky vašeho objektu. Řešení je přitom velmi jednoduché.

Správný vysoušeč vzduchu vyberte podle výkonu

Při výběru je důležité hledět na konkrétní výkon. Čím je samozřejmě větší, tím větší místnost bez problémů vysušíte. Ty největší modely bez problémů zvládnou vysušit i více než 150 litrů vzduchu za den. Ideální tam, kde je třeba skutečný výkon, který naše vysoušeče nabídnou.

Moderní odvlhčovače zvládne používat každý

Další výhodou současného řešení z hlediska odvlhčení zdiva je i snadné ovládání. Stačí nastavit požadovaný výkon či požadovanou vlhkost, a již necháte přístroj samostatně pracovat.

Nejenom v hotových objektech. Vysoušeč zdiva se hodí i na stavbách

A stejně tak, jako můžete vysoušeč využívat ve svém domově, ho využijete již při samotné stavbě. I zde jsou technologické postupy, které vyžadují zaschnutí materiálů. Tak proč je tímto způsobem neurychlit?

Kvalitní vysoušeče zdiva se vám budou hodit i při neočekávaných událostech

Lokální bouřky a průtrže mračen spojené s vyplavením sklepů či domů dnes nejsou ničím ojedinělým. Jedině s odvlhčovačem tak můžete taktéž minimalizovat případné následky, které může voda v objektu napáchat.

Současné vysoušeče vzduchu mohou pracovat automaticky

Velkou výhodou moderních řešení je jistě i to, že dnes není problém s tím, nechat je pracovat automaticky. Můžete nastavit nejenom čas chodu, ale i požadovanou vlhkost. Jakmile se ta v objektu zvýší, odvlhčovač automaticky sepne, a po dosažení příslušné hodnoty se opět sám vypne.

Kvalitní odvlhčovač je investicí, díky které ušetříte

Nenechte si tak přerůst náklady spojené s případným opravením vlhkého zdiva a zvolte raději tuto možnost! Rozhodně se vám vyplatí. Stačí si vybrat ten pravý.

YmI3Njk