Skládací žebříky - hliníkový, přenosný

Žebřík by měl být hlavně praktický, a v tomto ohledu naše výsuvné žebříky plně vyhovují všem zákazníkům. Ty nejrozsáhlejší, které jsou čtyřdílné, vám totiž umožní pracovat až ve výšce 5m.

Skládací žebříky jsou velmi oblíbené

Pokud i vy potřebujete levné žebříky, určitě nakupte u nás. V nabídce jsou samozřejmě i menší modely, a to jednodílné nebo dvoudílné. Vše samozřejmě v naprosto špičkové a profi kvalitě.

Hliníkový žebřík skládací snadno přenesete kamkoliv

Díky své praktičnosti, kterou se pyšní třeba ještě nezmíněné žebříky třídílné, je můžete nejenom snadno složit, ale díky nízké hmotnosti i přenést. A díky svým velikostem umožní třeba i vylézt na střechu. I zde je totiž často nutné něco opravit či vyčistit.

Přenosný žebřík skládací je skvělou volbou


Buďte si jisti, že skládací alu žebřík vás nezklame

Hliník není pouze materiál lehký, ale je také velmi pevný a odolný. Díky tomu mají žebříky i vysokou nosnost. A tak se nemusíte bát ani práce ve větších výškách. Ty největší vám umožní pracovat v 4,8m, 4,4m nebo zmíněných pěti metrech.

Kupte si také žebříky hliníkové. Akce jsou zárukou nízkých cen

Můžete si být jisti, že u nás nakoupíte za špičkové ceny. Stačí si jenom prohlédnout náš ceník a bude vám ihned jasné, že jsme široko, daleko nejlevnější.

Vysokou variabilitu nabídne právě žebřík skládací

Nezáleží na tom, jak velký žebřík koupíte. I ty nejmenší z naší nabídky, a to o velikosti 3,8m, 3,2m a 2,6m vám umožní širokou škálu možností, jak žebřík svým potřebám přizpůsobit.

Neváhejte a hliníkový žebřík si pořiďte

Stále váháte? Není proč. Hliníkový žebřík je nejlepší možnou volbou pro práci ve výškách, a právě u nás máte jistotu velkého výběru a super cen.

NzAzO